SilkPeel® Dermalinfusion™ cilt tedavileri ve bakımı için geliştirilmiş en yenilikçi ve patentli medikal estetik cihazdır. Tek seansta ipeksi bir cilt sağlayan ve bunu en etkili tedavi ve bakım yöntemini (cilt soyma ve cilde etkili solüsyonları nüfuz ettirme ve lenf drenaj) yöntemlerini aynı anda uygulama imkanı veren hızlı ve ağrısız bir yöntemdir.

SilkPeel Dermabrazyon & Dermalinfüzyon

SilkPeel mikrodermabrazyon & dermalinfüzyon sisteminde toz kristal kullanılmadığı için geride partikül bırakmaz. Etkili bileşenler SilkPeel’in patentli sistemiyle cilde nüfuz ettirilir.

SilkPeel ile cildin ihtiyacına göre solüsyon seçilerek leke, anti-ageing, nemlendirme ve akne tedavisi uygulanabilmektedir.

SilkPeel SilkPeel Dermabrazyon & Dermalinfüzyon Sisteminde 3 ayrı başlık vardır:

1. SilkPeel Yüz Uygulaması başlığı:

Tedavi alanları: Yüz, boyun ve dekolte kullanılır. Hiperpigmentasyon, Kırışıklık, Cilt kuruluğu, Yağlı cilt, Rutin cilt bakımı, Göğüs çatlakları, Dudak çatlakları tedavisinde kullanılmaktadır.

2. SilkPeel vücut uygulamasısilkpeel-cihazi

Vücut sisteminin iki başlığı bulunur;

  • Sırt, kalça,bacak, gövde gibi geniş alanlar için: 25 mm
  • Kol vb. küçük alanlar için : 15 mm

Tedavi alanları:

Sırt akneleri, Folikülit, Siyah noktalar, gögüs, kol vb deri çatlakları, Deri kuruluğu, Lenfatik drenaj, Selülit tedavisi

3. SilkPeel Pore Clarifying System: Akne tedavisi başlığı

SilkPeel akne oluşumuna zemin hazırlayan tüm mekanizmalara karşı çözüm üretir.

SilkPeel Pore Clarifying Sistem derinin üst kısmını soyarken sebum ve komedonları vakumlayarak çeker. Aynı anda etkili solüsyonları hızla cilt içine gönderir.